Ordu Valiliği çok acil TIR arıyor!

ORDU Valiliği, deprem bölgesindeki afetzedelerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla konteyner taşıyacak TIR arıyor. Valilik, hayati önem taşıyan bu konuyu 'acil' koduyla paylaştı. İşte ayrıntılar...

Ordu Valiliği çok acil TIR arıyor!

Ordu Valiliği deprem bölgesinde barınmak isteyen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için Ordu'da yapımı tamamlanan konteynerleri afet bölgesine nakletmek için gönüllü TIR ve TIR şoförü arıyor.

Ordu Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Vedat Öz sosyal medya hesabından "Lütfen! Duyarlı olalım. İmkanı olanlardan destek bekliyoruz" mesajını paylaştı. 

Valilik'ten 'acil' koduyla yapılan açıklama şu şekilde: 

"Deprem bölgesindeki afetzedelerin barınma ihtiyacını gidermek amacıyla Valiliği ve özel sektör işbirliği ile temin edilen 'Konteyner Ev'lerin deprem bölgesine taşınması için ACİL TIR'lara ihtiyaç duyulmaktadır. Konteyner Ev'leri ücretsiz veya yakıt masrafı karşılanmak suretiyle deprem bölgesine nakliyesini yapmak isteyenlerin Ordu AFAD Müdür Vekili Erhan YANARGİL'in 0535 967 0367 numaralı telefonundan irtibata geçmelerini önemli rica ederiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER