Ordu şehir hastanesi ihalesi 24 Aralık'ta

ORDU'da yapılması planlanan Şehir Hastanesi için ilk müjde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan gelmişti. İkinci müjdeye ise Vali Tuncay Sonel verdi. Vali Sonel, hastane ihalesinin 24 Aralık'ta yapılacağını söyledi.

Ordu şehir hastanesi ihalesi 24 Aralık'ta

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 13 Aralık'ta Twitter hesabından "Samsun, Aydın, Trabzon şehir hastaneleri ihale süreçleri tamamlandı. 1750 yataklı Şanlıurfa, her biri 1000'er yataklı Ordu, Denizli, Sakarya, Diyarbakır,  Antalya, Rize ve 750 yataklı Mardin Şehir Hastaneleri'nin ihalelerini de yaparak 2023 yılından önce hizmete açacağız" dedi. Bu açıklamadan tam 3 gün sonra Ordu Şehir Hastanesi'nin ihale tarihi belli oldu.

Müjdeli haber Ordu Valisi Tuncay Sonel'den geldi. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Vali Sonel, "Sağlık Bakanlığımızla şimdi görüştük. 900 kişilik Ordu Şehir Hastanemizin ihalesi haftaya 24 Aralık'ta yapılacak inşallah. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'dan Allah razı olsun. Bu süreçte katkıda bulunan Ordu'muzun değerlerine de teşekkürler."

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER