Ordu'da ilçe kaymakamlıklarında değişiklik

TÜRKİYE genelinde 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi, 11 ile emniyet müdürü atandı. Ordu'da bazı ilçe kaymakamları ile Vali yardımcılarında da atamalar gerçekleştirildi. Karar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Ordu'da ilçe kaymakamlıklarında değişiklik

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

FATSA KAYMAKAMI KOCAELİ'YE GİDİYOR

Kararnamede ismi yer alan Mersin Erdemli Kaymakamı Avnu Kula, Ordu'nun Fatsa ilçesine atanarak yeni Fatsa Kaymakamı oldu. Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran da, Kocaeli'nin Kandıra Kaymakamlığı'na atandı. 

Ordu Vali Yardımcısı Zafer Karamehmetoğlu Edirne Vali Yardımcılığı'na, Kırıkkale Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara ve Yozgat Vali Yardımcısı Turgay Erin de Ordu Vali Yardımcılığı'na atanan isimler oldu. 

Bunun yanı sıra Çaybaşı Kaymakamı Furkan Çakır Gaziantep Karkamış Kaymakamlığı'na, Gülyalı Kaymakamı Aydın Yanık Erzincan Otlukbeli Kaymakamlığı'na, Gölköy Kaymakamı Onur Bektaş, Kırklareli Kofçaz Kaymakamlığı'na, Kumru Kaymakamı Emrah Akduman Ardahan Posof Kaymakamlığı'na, Çatalpınar Kaymakamı Eyyüp Batuhan Ciğerci Edirne Vali Yardımcılığı'na atanırken daha önce görev yeri değişen Korgan Kaymakamı Miraç Akbulut da asaleten Bartın Vali Yardımcılığı görevine atandı. 

Konya'nın Güneysınır Kaymakamı Tanju Çanakcıoğlu Kumru Kaymakamlığı'na ve Nevşehir Derinkuyu Kaymakamı Muhammed Yılmaz da Gürgentepe Kaymakamlığı'na geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER