Ordu'da COVID-19 iki can daha aldı

ORDU Devlet Hastanesi'nde COVID-19 tedavisi gören yaşlı çift, 2 gün arayla Koronavirüs'e yenik düşerek hayatını kaybetti. Hamide Kılıç'ın cenazesi pazartesi günü, eşi Ali Osman Kılıç'ın cenazesi ise bugün özel tedbirlerle toprağa verildi. Resmi makamlar, Ordu'da bugüne kadar kaç kişinin COVID-19'dan hayatını kaybettiğine dair bir bilgi ise vermedi.

Ordu'da COVID-19 iki can daha aldı

Ordu'nun Gölköy ilçesinde Koronavirüs (COVID-19) tedavisi gören çift, 2 gün arayla hayatını kaybetti.

Gölköy ilçesine bağlı Kale Mahallesi'nde yaşayan 76 yaşındaki Hamide ve 80 yaşındaki eşi Ali Osman Kılıç, rahatsızlanmaları üzerine Gölköy Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak COVID-19 testi yaptırdı. Test sonuçları pozitif çıkan yaşlı çift, tedavi altına alındı. Durumları ağırlaşında Ordu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Burada tedavileri süren Hamide Kılıç geçtiğimiz Pazartesi günü, eşi Ali Osman Kılıç ise dün hayatını kaybetti. Hamide Kılıç'ın cenazesi 21 Eylül Pazartesi günü, eşi Ali Osman Kılıç'ın cenazesi ise Kale Mahallesi'nde COVID-19 tedbirleri çerçevesinde bugün toprağa verildi.

Ordu'da COVID-19'dan hayatını kaybedenlere 2 kişi daha eklenmiş oldu. Ancak il genelinde toplam vaka sayısı ve COVID-19'dan hayatını kaybeden sayısı hakkında ise resmi makamlardan herhangi bir açıklama gelmedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER