Ordu C. Başsavcısı Çiçekli Manisa'ya atandı

HÂKİMLER ve Savcılar Kurulu 1.Daire Başkanlığı 2017 yaz kararnamesini yayınladı. Kararnameyle, geçen yıl Haziran ayında Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Ahmet Çiçekli, bir yıl aradan sonra Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı. Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz da Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atandı.

Ordu C. Başsavcısı Çiçekli Manisa'ya atandı
ORDU - HÂKİMLER ve Savcılar Kurulu 1.Daire Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 03 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır. Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına ilişkin tebligatlar daha önce ilân edilen takvim doğrultusunda gönderilecektir. Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 10 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından "Atanma Talep Formu"nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır. Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz." denildi.

"ORDU CUMHURİYET BAŞSAVCISI MANİSA'YA ATANDI"
"ÜNYE CUMHURİYET BAŞSAVCISI DA ORDU'YA ATANDI"

Buna göre Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Manise Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz da, Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atandı.

Bunun dışında Ordu Hâkimi Dursun Tahmaz Bursa Hâkimliği'ne, Aybastı Cumhuriyet Savcısı Yalçın Karaoğlu da, Sarıkamış Cumhuriyet Savcılığı'na atandı. İstanbul Hâkimi Mustafa Bağarkarası Ordu Hâkimliği'ne, Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Gölpazarı Hâkimi Ayşe Şeyma Şentürk de Fatsa Hâkimliği'ne atandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2017, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER