Müdür yardımcısı olarak geri döndü

ORDU'nun efsane eski Valisi Kemal Yazıcıoğlu'nun yakın korumalığının yanı sıra Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'nde de başarılı çalışmalara imza atan Harun Yıldırım, komiser olarak gittiği Ordu'ya bu kez Emniyet Müdür Yardımcısı olarak geri döndü.

Netordu.com
Müdür yardımcısı olarak geri döndü

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'nden yıllar önce komiser rütbesindeyken tayini çıkan Harun Yıldırım, bu kez İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak Ordu'ya geri döndü. 

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Komiser Harun Yıldırım, 9 Kasım 1997 ve 27 Şubat 2006 tarihleri arasında görev yapan Ordu'nun efsane Valisi Kemal Yazıcıoğlu'nun da yakın koruması olarak görev yapmıştı.

Ordu'dan sonra çeşitli illerde görevine devam eden Harun Yıldırım, bu kez Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak Ordu'da görevine devam edecek. Ordu Valisi Seddar Yavuz'u makamında ziyaret eden Yıldırım ile ilgili Ordu Valiliği'nden "Valimiz Sayın Seddar Yavuz, Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Harun Yıldırım'ı kabul ederek, başarı dileğinde bulundu" mesajını paylaştı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER