Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü özellikle Bilecek, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ile Eskişehir ve çevrelerine kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış konusunda uyardı. Peki Ordu'daki son durum ne? Seçim gününe kadar işte Ordu'nun hava raporu.

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezinde yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre  Bilecek, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ile Eskişehir ve çevrelerine kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Bu bölgelerdeki vatandaşlar, ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar konusunda uyarıldı.

ORDU'NUN HAVA DURUMU

Ordu'da ise bu sabah saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar çok bulutlu bir hava beklerken Güneş yüzünü öğleden sonra gösterecek. Hava sıcaklığı sabah saatlerinde 27 dereceleri bulurken bu saatlerde hissedilen sıcaklık ise 30 decere civarlarında olacak. 

ORDU'DA SEÇİM GÜNÜ YAĞIŞLI GEÇECEK  

Meteoloji Genel Müdürlüğü'nün 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Ordu 24 Haziran seçimlerinin gerçekleştirileceği Pazar gününe kadar gökgürültülü sağanak yağışlı havanın etkisinde kalacak. Hava sıcaklıkları 22 Haziran Cuma günü en düşük 21 en yüksek 28, 23 Haziran Cumartesi ve 24 Haziran Pazar günü en düşük 21 en yüksek 27 derece dolaylarında olacak. Gökgürültülü sağanak yağış Ordu'da 25 ve 26 Haziran'da da devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER