Kurtulmuş'tan geçmiş olsun ziyareti

ANKARA yolunda geçirdiği trafik kazası sonrası yaralanan ve Ankara'da tedavi altına alınan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'in sağlık durumu iyiye gidiyor. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Başkan Güler'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kurtulmuş'tan geçmiş olsun ziyareti

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, geçirdiği kaza sonrası başarılı bir ameliyat geçiren ve tedavi gören Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'i ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin paylaşımda bulunan Kurtulmuş, "Geçirdiği trafik kazası sonucu hastanede tedavi gören Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler Bey'in sağlık durumunun çok iyi olduğunu müşahede ettik. En kısa sürede çalışmalarına kaldığı yerden devam edecektir. Sağlık ve esenlikler diliyorum" dedi.

"İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ"

Ankara'da tedavi altında tutulan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler de, kazanın ardından ilk kez görüntülenmiş oldu. Başkan Güler'in sağlık durumunun iyiye gittiği de edinilen bilgiler arasında. 

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 1 HAFTA DEDİ"

Öte yandan geçirdiği trafik kazası sonrası Ankara'daki 'Belediye Başkanları Toplantısı'na da katılamayan Başkan Hilmi Güler'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da geçmiş olsun dileklerini iletmiş, "İnşallah şöyle bir, bir haftalık istirahatten sonra O da tekrar mesaisine inşallah başlayacaktır" demişti. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER