Korganlı Alantepe Hoca'yı binler uğurladı

Ordu'nun Korgan ilçesinde yaşayan bölgenin önemli kanaat önderlerinden biri olan Ahmet Ali Alantepe Hoca hayatını kaybetti. Aynı zamanda Tepealan eski Belediye Başkanı da olan Ahmet Ali Alantepe Hoca'yı son yolculuğunda binler uğurladı.

Korganlı Alantepe Hoca'yı binler uğurladı
Korgan'da düzenlenen cenaze törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti eski Ordu Milletvekili ve Milletvekili aday adayı Ayhan Yılmaz, MHP Ordu 1'inci sıra milletvekili adayı Cemal Enginyurt, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Çamaş Belediye Başkanı Alaittin Giden, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe ve aynı zamanda Ordulu olan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Musa Duman'ın yanı sıra binlerce vatandaş katıldı. Cenaze namazının ardından Ahmet Ali Alantepe Hoca'nın tabutunu Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da taşıdı.   

Ahmet Ali Alantepe Hoca, 1963 yılında Korgan'daki ilk Kuran kursunun da kurucusu, aynı zamanda Tepealan beldesinin de eski Belediye başkanlarından biriydi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER