İşte Ordu'nun yeni emniyet müdürü!

İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın bugünkü Resmi Gazete'de yayımladığı genelgeyle Ordu İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkılıç merkeze çekilirken, Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'ne ise Isparta İl Emniyet Müdürü Caney Tayfur atandı.

İşte Ordu'nun yeni emniyet müdürü!
ORDU - Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine 12 Şubat 2014'te yayımlanan Müşterek Kararname'yle atanan İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkılıç, başka bir görevde değerlendirilmek üzere Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atandı. Evli ve 3 çocuk babası olan Dalkılıç Ordu'daki görevini eski İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı'dan devralmış ve görevine de 17 Şubat 2014'te başlamıştı.

5 Haziran 1967 Edirne-Keşan doğumlu olan İsmail Dalkılıç, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 4 Temmuz 1989 tarihinde de Polis Akademisi'nden mezun olmuştu. Komiser Yardımcısı olarak ilk görevine Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde 17 Temmuz 1989'da başlayan Dalkılıç, daha sonra sırasıyla değişik rütbelerde, Şanlıurfa, Samsun, Bursa illerinin yanı sıra Kayseri Polis Meslek Yüksekokulu'nda da görev yapmıştı. Ordu eski İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkılıç, 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü'ne ise 29 Haziran 2012'de yükselmiş, Strateji ve Geliştirme Dairesi Başkanlığı'nda görevlendirilmişti.

"ORDU'NUN YENİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ CANER TAYFUR"

Ordu'ya yeni İl Emniyet Müdürü olarak Isparta İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur atandı. 1966 Bayburt doğumlu olan Tayfur, 1989 yılında Polis Akademisi'nden  mezun olduktan sonra sırasıyla Emniyet Genel Müdürlüğü, Sivas, Kilis, Rize ve İstanbul İl Emniyet müdürlükleri ve Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü'nde görev yaptı. 29 Haziran 2012'de 1.sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Tayfur, Isparta'daki görevine ise 16 Mayıs 2014'te başlamıştı. 

Ordu'nun yeni İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur, Fransızca biliyor, evli ve iki çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 23:35

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER