Gündoğdu'nun annesi son yolculuğuna uğurlandı

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun annesi Hatice Gündoğdu vefat etti. Bir süredir Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören ve dün hayatını kaybeden Hatice Gündoğdu'nun cenazesine Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve Adalet eski Bakanı Abdulhamit Gül de katıldı.

Gündoğdu'nun annesi son yolculuğuna uğurlandı

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun vefat eden annesi Hatice Gündoğdu'nun cenazesi, Ordu'da toprağa verildi.

Bir süredir tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde dün hayatını kaybeden Hatice Gündoğdu için Altınordu ilçesi Bahçelievler Mahallesi'ndeki Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Gündoğdu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra Ordu Valisi Tuncay Sonel, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, Ordu Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Enver Yılmaz, MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk, çevre illerden milletvekilleri, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Hatice Gündoğdu'nun cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Zafer Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER