Genelkurmay: "Hunharca, adice ve kalleşçe"

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Diyarbakır'da eşiyle alışveriş yapan Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'ya yapılan alçak saldırıyla ilgili, "Hunharca, adice ve kalleşçe" tanımlamasını kullandı.

Genelkurmay:
ANKARA - Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Diyarbakır'daki alçakça saldırı için Genelkurmay Başkanlığı Resmi İnternet Sitesi'nde saat 18:57'de yazılı bir açıklama yaptı.

İşte Genelkurmay Başkanı Özel'in yaptığı yazılı açıklama: "29 Ekim 2014 günü saat 16.50 sularında, Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Kırat Mahallesi Çarşamba pazarında ailesi yanında olduğu halde alışveriş yapmakta olan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet Aydoğdu yüzleri maskeli, kimlikleri ve eşgalleri henüz belirlenemeyen iki kişi tarafından, yakın mesafeden başına ateş edilmek suretiyle ağır yaralanmıştır. Personelimizin sağlık durumu stabil olup yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir. Hayati tehlikesi mevcuttur. Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, yaralımıza acil şifalar diliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 23:31

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER