Fındık işçilerinin dehşet gecesi!

ORDU'nun Perşembe ilçesinde etkili olan kuvvetli sağanak yağışlar nedeniyle Soğukpınar Mahallesi'nde 17 fındık işçisi ile Oğmaca Köprüsü'nde 2 kişi araçta mahsur kaldı. Sel sularıyla adeta dehşeti yaşan 19 kişi AFAD, itfaiye ve jandarma ekipleri tarafından halatlarla kurtarıldı.

Fındık işçilerinin dehşet gecesi!

Ordu'da etkisini gösteren kuvvetli sağanak yağış, kasırga ve dolu nedeniyle mahsur kalan vatandaşların imdadına AFAD, itfaiye ve jandarma ekipleri yetişti.

2 KİŞİ ARAÇTA MAHSUR KALDI

Perşembe ilçesine bağlı Efirli Mahallesi sınırlarındaki Oğmaca Köprüsü'nde sel suları nedeniyle 2 kişi araçta mahsur kaldı ihbarını alan ekipler alarma geçti. AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarma çalışması sonucu mahsur kalan 2 kişi sağsalim kurtarıldı.

17 FINDIK İŞÇİSİ DEHŞETİ YAŞADI

Bir başka ihbar ise yine Perşembe ilçesine bağlı Soğukpınar Mahallesi'nden geldi. Dere Camii Mevkii'nde mevsimlik işçi olarak Ordu'ya gelen ailelerden 17 kişi sel sularının yükselmesiyle mahsur kaldı. AFAD, itfaiye ve jandarma ekiplerinin kurtarma çalışması sonucu 17 kişi saatler 21:44'ü gösterdiğinde sağsalim kurtarıldı.  

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER