Demir Ali bebek tedavi için Boston'da

ORDU'da binlerce vatandaşın desteğiyle tedavi amaçlı ailesiyle birlikte ABD'ye giden Demir Ali bebek, 10 saatlik uçuşun ardından Boston'a ulaştı. ABD'de Türk Hava Yolları ekipleri tarafından karşılandıklarını belirten Demir Ali'nin annesi Ezgi Bayraktar, "Demir Ali son derece mutlu. 10 saat boyunca hiç ağlamadı" diye konuştu.

Demir Ali bebek tedavi için Boston'da

SMA Hastalığı ile mücadele eden ve binlerce kişinin desteğiyle tedavi masrafları karşılanan Demir Ali Bebek, ailesiyle birlikte 10 saatlik uçuşun ardından Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts eyaletine bağlı Boston şehrindeki Logan Uluslararası Havaalanı'na indi. 

"GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLDU"

Havalimanında valizlerinin gelmesini bekledikleri sırada sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak son durum hakkında bilgi veren Demir Ali bebeğin annesi Ezgi Bayraktar, "Boston Logan Havalimanı'nı indik. Logan Havalimanı'nda gerçekten in cin top oynuyor sayılır. Demir Ali son derece mutlu. Türk Hava Yolları bizi daha uçaktan inmeden karşıladı ve çok sorunsuz bir geçiş yaptık ABD'ye. Vizemizi kontrol etmeleri ve içeriye girmemiz 2 dakika sürdü diyebilirim. Çünkü hızlı geçiş yaptık Türk Hava Yolları sayesinde. Hemen geçiverdik. Türk Hava Yolları tarafından karşılanınca ve Türkçe konuşulunca gerçekten gelir gelmez kendimizi evimizde hissettik. Güzel bir başlangıç oldu. Demir Ali çok güzel bir uçuş gerçekleştirdi ve 10 saat boyunca hiç ağlamadı" diye konuştu. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER