Cumhurbaşkanı'ndan 'kardeş payı'

ORDU'ya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dönüş yolunda havaalanına giderken durdurduğu aracından inerek bir simitçiye girdi. Fırından taze çıkmış simitleri gören Cumhurbaşkanı Erdoğan, simidini AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. Hilmi Güler'le birlikte paylaştı.

Cumhurbaşkanı'ndan 'kardeş payı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu Belediye Başkan adaylarını açıklamak üzere geldiği Ordu'dan ayrılmadan önce vatandaşlarla bir araya geldi. Durugöl Mahallesi'ndeki Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda düzenlenen toplantının ardından bir otelde partililerle teşkilat yemeğinde buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemeğin ardından karayoluyla havaalanına hareket etti. 

Yolculuk esnasında konvoyu durduran Erdoğan, çocuklara oyuncak verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra davet üzerine bir simit fırınına girdi. Erdoğan'ı karşısında gören vatandaşlar ve fırın çalışanları şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

"KARDEŞ PAYI YAPTI"

Fırından yeni çıkan taze simitleri gören Erdoğan, aldığı simidi ikiye bölerek Ordu'nun AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler'e verdi. O an objektiflere böyle yansırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kardeş payı yapmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslan, Ordu Valisi Seddar Yavuz ve AK Parti Ordu İl Başkanı Halik Tomakin ile birlikte masaya oturup çay ve simit molası verdi. Vatandaşlarla da sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Ordu-Giresun Havalimanı'na geçerek Cumhurbaşkanlığı'na ait uçakla Ankara'ya hareket etti.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER