Cemal Enginyurt Koronavirüs'ü yendi

28 Ekim'den bu yana Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altında tutulan Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Koronavirüs'ü yendiğini belirterek kendini evinde karantinaya aldı. Sevindirici haberi Enginyurt sosyal medya hesabından duyurdu.

Cemal Enginyurt Koronavirüs'ü yendi

Eşi, oğlu ve danışmanıyla birlikte Koronavirüs'e yakalanan ve bir süre sonra Ankara Şehir Hastanesi'ne kaldırılan Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan sevindirici haber geldi. Son testleri negatif çıkan Enginyurt Koronavirüs'ü yendiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Koronavirüs ile mücadeleyi, sevenlerimizin, dostlarımızın, canlarımızın duası ve Ankara Şehir Hastanesi doktor ve çalışanlarının tedavisiyle hamdolsun yendim. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Ankara Şehir Hastanesi sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum" mesajını paylaştı.  

Sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan Enginyurt'un bir miktar kilo vermesi dikkatlerden kaçmazken, kendini evinde karantinaya aldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER