Çanak'tan Kandil mesajı

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ve İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutladı, "Bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum" dedi.

Çanak'tan Kandil mesajı
AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ve İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutladı.

Milletvekili Oktay Çanak, kandillerin insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel geceler olduğunu belirterek, "İslam dininde mübarek sayılan Üç Aylar’ın müjdecisi olan Regaib Kandili’nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır" dedi. 
Milletvekili Çanak mesajında, "İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum. İslam âleminin ve vatandaşlarımızın Regaib kandilini tebrik ediyor; bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayra vesile olmasını diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 00:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER