Bu haberi verdiğimiz için üzgünüz!

GİRESUN'un Bulancak ilçesinde 170 kişilik uzman ekip, 3 iz takip ve 1 kadavra köpeğiyle 4 gündür aranan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den acı haber geldi. Günlerdir gece-gündüz aranan minik İkranur'un cansız bedeni derede bulundu.

Bu haberi verdiğimiz için üzgünüz!

Bulancak'ın İcili Köyü'ne bağlı Kıran Mahallesi'nde evinin yakınlarında geçtiğimiz Cumartesi günü kardeşi ve kuzeniyle oynayan Serdar ve Nazlı Tirsi çiftinin 7 yaşındaki kızları İkranur, akşam saat 18:00 sıralarında kayboldu.

Küçük kız geri dönmeyince küçük kızın ailesi durumu jandarmaya bildirdi. Köye gelen jandarma, AFAD ve AKUT ekipleriyle arama-kurtarma çalışması başlattı.   

Ekibe toplam 170 kişiden oluşan 6 JÖH Timi, 6 Jandarma Asayiş Timi, AFAD Timi, AKUT Timi, 3 iz takip köpeği ve 1 kadavra köpeği kadıldı. Ekiplere Ordu Büyükşehir Belediyesi'nden de 6 kişilik uzman ekip dahil oldu. Toplam 170 personel, küçük kızın yakınları ve vatandaşlarında destek vermesiyle birlikte minik İkranur'a arayan sayısı 300'e yaklaştı. Ancak 3 gündür en ufak bir ize dahi rastlanmadı.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Arama-kurtarma çalışmaları 4'üncü günde de sürdürüldü. Bugün saatler 14:45'i gösterdiğinde 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cansız bedenine derede ulaşıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER