Biriz, birlikteyiz İzmir

İZMİR'de meydana gelen ve bugün itibarıyla 49 kişinin hayatını kaybettiği, 896 kişinin yaralandığı 6.8 şiddetindeki depremin ardından İzmir'e hareket eden Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, "Arama kurtarma ekiplerimizin çalışmaları, devletimizin tüm birimleri ile beraber ivedilikle devam ediyor. Yaraları hep birlikte saracağız" diye konuştu.

Biriz, birlikteyiz İzmir

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İzmir'de merkez üssü Seferihisar ilçesi olan ve farklı şehirlerden de hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından harekete geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, arama kurtarma ekipleri ile 5 bin kişilik yemek servisi yapan tam donanımlı mobil mutfak TIR'ını İzmir'e gönderdi. 

"BİRİZ, BİRLİKTEYİZ İZMİR"

Başkan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin saha çalışmalarının fotoğraflarını paylaştı, "Enkaz altında yaşam mücadelesi veren afetzedelerin kurtarılması için arama kurtarma ekiplerimizin çalışmaları, devletimizin tüm birimleri ile beraber ivedilikle devam ediyor. Yaraları hep birlikte saracağız. Biriz, birlikteyiz İzmir" mesajını paylaştı. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER