Bayan Yılmaz'dan anlamlı mesaj

TÜM dünyada ve Türkiye'de kutlanan 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın eşi Yeter Yılmaz, Ordu'da yaşayan tüm annelerin sabır ve tahammülünü arttırmak, omuzlarındaki ağır yükü paylaşmak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Bayan Yılmaz'dan anlamlı mesaj
ORDU - Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, tüm annelerin koruyan ve kollayan olduğunu belirterek, "Sevgi, saygı, merhamet, sabır ve fedakârlık gibi yaşamdaki en yüce hasletlerin sembolü olan annelik, sadece bir çocuğu dünyaya getirmekten ibaret değildir. Anne, bir insanın duygularını, düşüncelerini, karakterini şekillendiren en önemli rol model olmanın yanında, koruyan, kollayan, kol kanat geren, yavrusunun yarınları için kendini arka plana iten kişidir" dedi.

Yeryüzündeki tüm annelerin, yemeyen ve yediren, giymeyen ve giydiren, dünyaya getirmediğini dahi bağrına basan elleri öpülesi insanlar olduğunu dikkat çekerek, "Annelerimiz, şefkatin, merhametin, fedakârlığın yegâne timsalidir. Tüm annelerimizle birlikte bu sevgiyi çoğaltarak inşallah aydınlık yarınları hep birlikte inşa edeceğiz. Umutla ve heyecanla sorunları geride bırakıp, huzurlu, sevgi dolu yarınlara kavuşacağız. Bu duygularla tüm Ordulu annelerin, Türkiye ve Dünya annelerinin Anneler Günü’nü yürekten tebrik ediyor, şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet ve mağfiret, tüm şehit annelerimize de bir kez daha sabır ve metanet, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi de rahmetle ve minnetle yâd ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 14:02

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER