Başkan Yılmaz, yeni yıl için neler söyledi?

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yayınladığı yeni yıl mesajında, " Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar, kısacası yenilikler yılıdır" mesajını verdi, "Geleceğin Büyük Türkiye'sini inşa edeceğiz." dedi.

Başkan Yılmaz, yeni yıl için neler söyledi?
ORDU - Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yayımladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Üzüntüyü ve sevinci birarada yaşadığımız 2014 yılını geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar, kısacası yenilikler yılıdır. Kuşkusuz yeni bir yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve devletler için farklı anlamlar ifade eder. Ülke olarak ta bizler, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun her kesimiyle birlikte el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üreterek, geleceğin Büyük Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz. Bunun için de; Millet olarak elbirliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır. En önemli sorumluluğumuz birbirimize karşı hoşgörülü, yardımsever ve anlayışlı olmaktır.

Geride bıraktığımız 2014 yılı içerisinde Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak 9 aylık bir sürede sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. Büyükşehir Ordu’nun her karışında sürdürdüğümüz yatırımlar ve hayata geçecek olan projelerimizle, insanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak için, gece gündüz aynı heyecanla çalıştık. Başlattığımız hizmet yarışımızın 2015 yılında daha da artarak devam edeceğini belirtmek istiyorum. Bunun için daha çok çalışacağız, daha büyük başarılara imza atacağız. Bu bağlamda, kalkınmış ve müreffeh bir Ordu için halkımızın emrinde olduğumu belirtmek istiyor, 2015 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesi temennisi ile tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 16:24

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER