Başkan Tören gece boyunca sahadaydı

ORDU'nun Altınordu ilçesinde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle Büyükşehir ve Altınordu Belediyesi ekipleri de sahada tedbirleri arttırdı. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören gece boyu süren yağışlar nedeniyle sabahın ilk ışıklarına kadar ekiplerle birlikte sahada çalıştı.

Başkan Tören gece boyunca sahadaydı

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, gece boyunca devam eden sağanak yağışları sahadan takip etti. Ekipleri ile birlikte gece boyunca sahada çalışan Tören, vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmadı.

Bugüne kadar yaptıkları altyapı yatırımlarına vurgu yapan Başkan Tören Altınordu’da etkili olan sağanak yağışlarla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Sahada ekiplerimizin ve vatandaşlarımızın yanındayız. Bölgemizde dün akşam saatlerinden itibaren görülen ve halen aralıklarla şiddetini artırarak devam eden afet boyutundaki aşırı yağışlar sonucu şu ana kadar şehrimizde büyük çaplı bir olumsuzluk yaşanmamıştır. Daha önce her aşırı yağışta su baskınları yaşanan sokak ve caddelerimizde hayata geçirdiğimiz altyapı yatırımları meyvelerini vermiş ve bu bölgelerin hiçbirinde herhangi bir olumsuzluk meydana gelmemiştir. Aşırı yağışlar öncesinde aldığımız tedbirler ve yağış sırasında ekiplerimizce yapılan etkin müdahalelerle lokal su baskını yaşanan küçük çaplı olumsuzluklara müdahale edilmiştir. Altınordu Belediyesi olarak cadde, bulvar, sokak ayrımı gözetmeksizin tüm birimlerimiz ve tüm ekiplerimizle sahada vatandaşımızın yanındayız. Aşırı yağışların devam edeceği öngörüldüğünden lütfen tedbirleri elden bırakmayalım. 
Özveriyle sahada 7/24 görev başında olan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, şehrimize ve hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
Allah beterinden saklasın.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER