Başkan Tavlı Koronavirüs'ü yendi

BİR süredir tedavi gören Ünye Belediye Başkanı 53 yaşındaki Hüseyin Tavlı, Koronavirüs'ü yenerek görevinin başına döndü. Başkan Tavlı, "Hamdolsun görevimizin başındayız" dedi ve uyardı: "Lütfen tedbirlere uyalım."

Başkan Tavlı Koronavirüs'ü yendi

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Koronavirüs'ü yenerek eski sağlığına kavuştu. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Tavlı, "

"Hamdolsun görevimizin başındayız. Bir süre önce tüm Dünya'yı etkisi altına alan COVID-19 virüsüne bizler de yakalanmıştık. Yoğun bir tedavi süreci sonrası sağlığımıza kavuşarak milletimize hizmet yolunda görevimize başladık. Bu süreçte gerek telefonla, gerekse mesajlarıyla geçmiş olsun dileklerini şahsıma ileterek destek veren tüm devlet büyüklerimize, milletvekillerimize, siyasi parti temsilcilerine, belediye başkanlarına, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerine, sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcilerine, bizlerle yakından ilgilenen Ünye Devlet Hastanesi'nin tüm çalışanlarına ve manevi destekleri ile yanımda olan hemşehrilerime gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Lütfen tedbirlere uyalım. Sağlıklı günler diliyorum" ifadelerini kullandı. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER