Başkan Güler en sonunda isyan etti!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, bazı medya organları tarafından dile getirilen 'maaş' konusuna son noktayı koydu. Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Şahsımın aldığı tek maaş emekli maaşıdır" diyen Başkan Güler, "Bu konuyla ilgili bilinçli ve art niyetli bir şekilde paylaşım yaparak kamuoyunu yanıltan hesaplar hakkında suç duyurusunda bulunacağım" ifadelerini kullandı.

Başkan Güler en sonunda isyan etti!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, bazı medya organları tarafından '250 bin TL maaş aldığı ortaya çıktı' şeklindeki haberlerin yeniden gündeme getirilmesi üzerine sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Aktif bir Twitter kullanıcısı olan Başkan Güler buradan yaptığı açıklamada, "Şahsımın aldığı tek maaş emekli maaşıdır. Bu konuyla ilgili bilinçli ve art niyetli bir şekilde paylaşım yaparak kamuoyunu yanıltan hesaplar hakkında suç duyurusunda bulunacağım" ifadelerini kullandı.

Benzer haberler daha önce de ana muhalefet kanadına yakın bir takım medya kuruluşları tarafından gündeme getirilmiş, Başkan Hilmi Güler söz konusu haberlerin bilinçli ve kamuoyunu yanıltmak amaçlı yapıldığını ifade etmişti. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER