Bakan Kasapoğlu Başkan Güler'i ziyaret etti

BİR dizi resmi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Ordu'ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'i de ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nu makamında ağırlayan Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetleri ile hayata geçirilecek olan projeleri hakkında bilgi verdi.

Bakan Kasapoğlu Başkan Güler'i ziyaret etti

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ordu'ya geldi. İlk olarak Ordu Valiliğini ziyaret eden Kasapoğlu, ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Sırrıpaşa Caddesi'nde gerçekleştirdiği Dış Cephe ve Yayalaştırma Projesi'ni yerinde inceledi, sonrasında esnaf ve gençlerle sohbet etti. 

Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi önünde çiçekle karşılandı. Bakan Kasapoğlu’nu makamında ağırlayan Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesinin faaliyetleri ile hayata geçirilecek olan projeleri hakkında bilgi verdi. 

Bakan Kasapoğlu ile bir süre görüşen Başkan Güler, “Kıymetli Gençlik ve Spor Bakanımızı şehrimizde ağırlamaktan dolayı büyük onur duyuyorum” dedi. 

Görüşmeler sonrası Bakan Kasapoğlu ve Başkan Güler günün anısına karşılıklı olarak hediye takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER