Baba-oğul aynı kaderi paylaştı

ORDU'nun Ulubey ilçesinde meydana gelen traktör kazasında 36 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti. Kullandığı traktörün kontrolden çıkmasıyla birlikte uçuruma yuvarlanarak hayatını kaybeden gencin babasının da yıllar önce aynı yerde trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Baba-oğul aynı kaderi paylaştı
Ordu'nun Ulubey ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 36 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti. Kazada ölen gencen yıllar önce babasının da aynı yerde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Kaza, Ulubey ilçesine bağlı Şahinkaya Çukur Mahallesi sınırlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre yeni açılan bir yolda kendi kullandığı traktör ile traktör çekmeye giden Umut Güler'in kullandığı araç, kontrolden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Feci kazada araç sürücüsü 36 yaşındaki Umut Güler hayatını kaybetti. 

BABASIYLA AYNI KADERİ PAYLAŞTI

Geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Umut Güler'in, babasıyla da aynı kaderi paylaştığı babasının da aynı yerde 32 sene önce 1986 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER