14 yaşındaki çocuk dehşet saçtı!

ORDU'nun Korgan ilçesinde tam bir aile katliamı yaşandı. İddialara göre 'fındık bahçesine gitme' konusunda ailesiyle tartışan 14 yaşındaki çocuk cinnet geçirdi babasının silahıyla annesi, anneannesi, ağabeyi ve babasına kurşun yağdırdı. Baba ağır yaralı olarak kurtulurken, anne, anneanne ve ağabey hayatını kaybetti. 4 yaşındaki küçük kardeşinin de evden kaçarak hayatını kurtardığı ortaya çıktı.

14 yaşındaki çocuk dehşet saçtı!

Ordu'nun Korgan ilçesinde 14 yaşındaki çocuk, ailesinden 3 kişiyi silahla ateş ederek öldürdü, bir kişiyi de yaraladı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Tepe Mahallesi'nin Eğlence mevkisinde F.Y. ismindeki çocuk, iddialara göre 'fındık bahçesine gitme' konusunda ailesiyle tartıştı. Bu sırada cinnet geçiren 14 yaşındaki çocuk polis babasının beylik tabancasını alarak, aile bireylerine kurşun yağdırdı.

Annesi Rahime Y. ile anneannesi Cennet G.'yi öldüren F.Y., babası Cemalettin ile ağabeyi Murat Y.'yi de yaraladı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri anne Rahime Y. ile anneanne Cennet G'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan Murat Y. ise Fatsa Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği sırada yaşamını yitirdi.

Baba Cemalettin Y, Ordu Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen F.Y. ise Korgan Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

KÜÇÜK KARDEŞ KAÇARAK KURTULMUŞ

Olay sırasında odada bulunan ailenin küçük oğlu 4 yaşındaki Y.E.Y'nin ise akrabalarının yanına kaçarak hayatını kurtardığı ortaya çıktı. Tokat'ta polis memuru olarak görev yapan Cemalettin Y'nin ailesi ile fındık toplamak için memleketine izne geldiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER