Gülyalı Belediyesi'nde Medet Sipahi dönemi resmen başladı. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde en yakın rakibi CHP'li Uğur Cörüt'ü geride bırakarak Gülyalı'nın yeni Belediye Başkanı seçilen MHP'li Medet Sipahi yeni görevine başladı.

Başkan Sipahi, başkanlık görevini Altınordu'nun yeni Belediye Başkanı, Gülyalı eski Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe'den devraldı. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Gülyalı'nın önceki dönem Altınordu Belediyesi'nin ise yeni Belediye Başkanı olan Ulaş Tepe, "5 yıl boyunca hizmet etme onurunu yaşadığım Gülyalı Belediyemizde devir teslim törenindeyiz. Gülyalılı hemşehrilerimin bilmesini isterim ki, bundan 5 yıl önce Türkiye'nin en genç belediye başkanı olarak seçtiğiniz evladınız, kardeşiniz Ulaş; artık Ordu'nun en büyük ilçesinde yine her zaman sizlerin hizmetinde olacak. Demokrasi şölenine dönüşen törende hizmet bayrağını devralan Gülyalı Belediye Başkanımız Medet Sipahi'ye başarı ve kolaylıklar diliyorum" dedi.

Fatsa'da yiyip içip çöplerini göle atmışlar! Fatsa'da yiyip içip çöplerini göle atmışlar!

050424 1D

Gülyalı'nın yeni Belediye Başkanı Medet Sipahi de, "Allah'ın izniyle, Gülyalı Belediye Başkanlığı görevime başladım. Bu göreve layık görülmek, değerli Gülyalılı hemşehrilerimin destek ve teveccühü ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Devir teslim törenini belediye binamızda gerçekleştirdik. Gülyalı'ya 5 yıl boyunca hizmet eden Sayın Ulaş Tepe'ye yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Desteklerini Üzerimizden hiç eksik etmeyen milletvekilimiz Sayın Naci Şanlıtürk'e şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Gülyalı için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum" ifadelerini kullandı.

050424 1C

Gülyalı Belediyesi'ndeki devir-teslim törenine MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, CHP ve MHP'li yöneticiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Editör: Haber Merkezi