AK Parti'de belediye başkan aday adaylığı başvuru süresinin son gününde Altınordu Belediye Başkanlığı'na bir isim daha aday adayı olarak eklendi.

Geçtiğimiz dönem Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Fatih Evli, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesinde Altınordu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayacak.

HSK'da kuralar çekildi!  Ordu'ya kimler atandı? HSK'da kuralar çekildi! Ordu'ya kimler atandı?

Yarın saat 12:00'de AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı'nda düzenleyeceği toplantı ile Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yapacak olan Evli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Değerli Altınordulu hemşehrilerim, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde, Altınordu ilçemize Belediye Başkanlığı için aday adayıyım. Ordu Altınordu'muza hizmet için çıkılan bu yolda diğer aday adayı dava arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, Altınordulu hemşehrilerimi en kalbi duygularla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

AK PARTİ'DE ADAY ADAYLIĞI MÜRACAATLARI İÇİN YARIN SON GÜN

AK Parti Genel Merkezi belediye başkan aday adaylığı için son başvuruları yarın kabul edecek. Başvuruların yapılmasının ardından temayül yoklaması ise 26 Kasım'da gerçekleştirilecek.

Editör: Haber Merkezi