İYİ Parti'den aday olur olmaz kolları sıvayan Enver Yılmaz, 33 günlük seçim ziyaretlerinde Ordu'nun 17 ilçesini gezdiğini, ziyaret ilçelerde de ziyaret ettiği her 100 kişiden 95'ine de ulaştıklarını söyledi.

010324 1 C

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altaş Tv'de Funda Altaş Şimşit'in 'Seçim24'te sorularını yanıtladı. Özellikle geçmişteki siyasi siyasi tecrübeleriyle de hareket ederek hemen kolları sıvadı. Ordu'da il genelinde 19 ilçenin 17'sini gezdiğini belirten Yılmaz, Akkuş ve Aybastı'yı da önümüzdeki günlerde ziyaret edeceğini belirterek Ordu'da 'ikinci tur' mesajı verdi.

HAFTA SONUNU İSTANBUL'DAKİ ORDULULARLA GEÇİRECEK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, önümüzdeki hafta sonunu İstanbul nüfusunun önemli bir kesimini oluşturan Ordulularla birlikte geçireceğini söyleyen Yılmaz, "Cumartesi Akkuş'a gidiyorum. Aybastı'yı en sona bıraktık. Sonra İstanbul programım olacak. 3 Mart'ta sivil toplum örgütlerimizle bir kahvaltı programımız var. Sonra iki tane ulusal televizyon programıyla birlikte geri döneceğiz" şeklinde konuştu.

010324 1 D

OBB Başkanı Güler: "Maskeli Balo bitmiştir" OBB Başkanı Güler: "Maskeli Balo bitmiştir"

33 GÜNDE 17 İLÇEYİ TEK TEK ZİYARET ETTİ

İstanbul ziyaretlerinin ardından önümüzdeki 9 Mart Cumartesi günü de Aybastı ile birlikte Ordu'nun birinci turunu tamamlamış olacağını açıklayan Yılmaz, "Bütün ilçelerimizi, büyük beldelerimizi ve şehir merkezimizin aşağı yukarı yüzde 70'ini gezer hale gelmiş olacağız. Bir aylık sıkıştırılmış seçim takvimi boyunca yoğun ilgi ve teveccüh ortaya çıkınca da benim de zevkle seçim çalışması yaptığım bir ordam oldu. O sebeple az kaldı diyoruz ve yaklaşık 33 günlük seçim takviminde göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

"İKAMET EDEN 100 KİŞİNİN 95'İNE ULAŞIYORUZ"

İlçe ziyaretlerinde miting havasında karşılandığını belirten Yılmaz, "Hiç bindirilmiş kıtalarımız, hiç sağdan-soldan götürme araçlarımız olmadı. Hangi beldeye gittiysek o belde insanı, hangi ilçeye gittiysek o ilçe insanı bizi gönüllerine bastılar. Güzel ev sahipliği yaptılar, biz de onun karşılığında daha zevk ve heyecanla seçim çalışmaları yapmış olduk" dedi.

010324 1 E

Miting ve ilçe ziyaretlerinde kendisinin bir özelliği olduğunu belirten Yılmaz, "Benim miting çalışmalarımda bir özelliğim var. Daha önce de böyle yapıyordum. İlçeye gittiğim zaman bütün esnaflarımızı bir defa kayıtsız şartsız ziyaret ediyoruz. Kadın kollarımız bütün evlere giriyor, gençlik kollarımız bütün işyerlerine giriyor. Dolayısıyla biz bir ilçeye girdiğimizde kesinlikle o ilçede o gün ikamet eden 100 kişi varsa, 95'ine ulaşır hale geliyoruz. Dolayısıyla böyle sosyal medyada görünsün, televizyonlar ekrandan görsün, on dakika parti ziyareti, beş dakika sivil toplum örgütü ziyareti, öğle yemeği, akşam yemeği programımız yok. Sabah çıkıyoruz, akşama kadar 24 saat esaslı gayet verimli geziler yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi