Ordu'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kaybeden Enver Yılmaz, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu tarafından Genel Başkan Yardımcılığı ve Siyasi İşler Başkanlığı görevine getirilmişti.

Yılmaz görevini bugün kendisinden önce aynı görevde bulunan Oktay Vural'dan görevini devraldı. Sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan Oktay Vural, "Kurultay sonrası yeni dönemde İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı olan Sayın Enver Yılmaz'a görevimi devrederek kendilerini tebrik ettim. Bu vesileyle siyasi durum ve gelişmeler hakkında fikir ve görüş alışverişinde bulunduk. Parti çalışmalarına önemli katkılar sunacağı inancıyla Sayın Yılmaz'a başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 

070524 3C

Başkan Güler ve Başkan Tepe ilk kez bir araya geldi Başkan Güler ve Başkan Tepe ilk kez bir araya geldi

Görevini devralan Enver Yılmaz da yaptığı açıklamasında, "İYİ Parti Siyasi İşler Başkanlığı görevini bugüne kadar başarıyla sürdüren değerli başkanım Oktay Vural'dan görevi devraldık. Sayın başkanımıza emekleri ve çalışmaları için teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz için hep birlikte hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 

Editör: Haber Merkezi