TMO'nun patronu fındık için Ordu'ya geldi

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, fındık konusundaki son durum değerlendirmesi ve fikir alışverişlerinde bulunmak üzere Ordu'ya geldi. Güldal, Ordu Valisi Seddar Yavuz'la görüştü. Randevuya AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'da katıldı.

Netordu.com
TMO'nun patronu fındık için Ordu'ya geldi

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, fındık konusundaki sonu durum değerlendirmesi için Ordu'ya gelerek Vali Seddar Yavuz'u ziyaret etti.

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın da hazır bulunduğu ziyarette, TMO'nun fındık alımının, fındık piyasasına ilişkin beklentilerin, fiyat durumunun ve fındığın genel sorunlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı da gerçekleştirildi. Toplantıda, fındık üreticilerinin beklentileri, fındığın ekonomiye olan katkısı konusunda, Vali Seddar Yavuz ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız tarafından TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal'a bilgilendirmede bulunuldu.
 
Tarım ve Orman Bakanlığı'nca, TMO vasıtasıyla fındık üreticisini kesinlikle mağdur etmeyecek, titiz bir çalışma yürütüldüğü dile getirilen toplantıda, fındık konusunu her yönüyle değerlendirildi.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER