EPGİS o kara zam kararını açıkladı!

ENERJİ Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere beklenen o tarihi zam kararını açıkladı. Buna göre, benzine 1.02 TL, motorina 1.06 TL ve LPG Otogaza 0.65 TL zam geldi. Zamlı fiyatlar 25 Kasım'dan itibaren geçerli olacak.

EPGİS o kara zam kararını açıkladı!

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 1.02 TL, motorina 1.06 TL ve LPG Otogaza 0.65 TL zam yapıldığını duyurdu.

Bu açıklamadan sonra vatandaşlar Ünye'den Gülyalı'ya kadar Ordu'daki tüm akaryakıt istasyonlarında benzin ve motorini 1 TL daha ucuza almak için uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni zamlarla birlikte 35 litrelik bir araç deposuna 35, 70 litrelik bir araç deposuna ise 70 TL fazla verilmiş olacak. Bununla birlikte benzin ve motorinin litre fiyatı da 10 TL sınırlarına dayanmış oldu.

PEKİ ORDU'DA AKARYAKIT FİYATLARI NE DURUMDA? 

Ordu'da il genelinde satılmakta olan 1 litre benzinin fiyatı 8.80 TL'den 9.82 TL'ye, 8.87 TL'den satılan 1 litre motorinin fiyatı ise 9.93 TL'ye, 1 litre LPG otogazın fiyatı da 7.7 TL'den 8.35 TL'ye yükselmiş oldu. Bu fiyatlar Ordu'daki akaryakıt firmaları ve ilçelere göre 1 ila 3 kuruş arasında değişiklik gösterebiliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER