Enflasyonlamucadele.org.tr yayına başladı

HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ilgili bakanlıklar ve işy dünyasının da destekleriyle açıklanan 'Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı' kapsamında 'enflasyonlamucadele.org.tr' isimli internet sitesinin kurulduğunu açıkladı.

www.netordu.com
Enflasyonlamucadele.org.tr yayına başladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan 'Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı' kapsamında oluşturulan enflasyonlamucadele.org.tr internet adresi, '#TürkiyeKazanacak' etiketiyle faaliyete geçti.

Bakan Albayrak, "www.enflasyonlamucadele.org.tr adını verdiğimiz bu site bugün itibarıyla binlerce rakamı buldu. Eğer ulaşamadığımız, konuşamadığımız dostlarımız ve firmalarımız bu kampanyaya katılmak isterlerse, sitemiz ve ya Bakanlığımız üzerinden başvurularını yapabilir, katılımlarını sağlayabilir. Bu görsellerimizi oralardan indirerek kullanmaya hemen başlayabilirler." dedi.

Albayrak, vatandaşların da siteden bu güçlü mücadeleye destek veren firmaları tek tek takip edebileceğini vurgulayarak, "Kamu bu süreçte öncü olacak dedik. Bugüne kadar özellikle kurdaki spekülatif ataklara karşı attığımız güçlü adımlarla enflasyonla mücadelede oldukça önemli başarı ortaya koyduk" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "1 Ağustos'tan itibaren geçerli olmak üzere, bankalarımız yüksek faizle kullandırılmış kredilerin faiz oranlarında yüzde 10 indirim yapacaklarını ifade etti." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 01:29

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER