Bugün son gün süre uzatılmayacak

Borçlarını yapılandıranlar dikkat! Ödeme için bugün son gün. Maliye Bakanı Naci Ağbal yapılandırma yapanları son kez uyardı ve ödeme yapmayanların hakkını kaybedeceğini ve sürenin de kesinlikle uzatılmayacağını açıkladı.

Bugün son gün süre uzatılmayacak
Bazı alacakların yeniden yapılandırılması uygulaması kapsamında borçlarını yapılandıranların, ödemelerini bugün mutlaka yapmaları gerekiyor. Maliye Bakanlığı, bu konuda ilgili herkesi uyardı, "Kesinlikle süre uzatımı olmayacak. Ödemesini bugün yapmayanlar haklarını kaybedecek." 

6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile kamuya borcu olan milyonlarca vatandaşa çok büyük avantajlar sunduklarını belirten Bakan Ağbal, "Borçlarını yapılandıran vatandaşlarımız için bugün son ödeme günü. Kesinlikle süre uzatımı olmayacak. Ödemesini bugün yapmayanlar, haklarını kaybedecek. Vergi dairelerimiz bu gece son mükellef borcunu ödeyene kadar, belki de gece yarılarına kadar çalışacak. Kamu bankalarımız saat 21.00’e kadar açık olacak. Diğer ödeme kanalları da açık. Tekraren uyarıyorum, bunun telafisi yok" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 12:02

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER