Araplar Ordu pidesini çok sevdi

SON aylarda başarılarıyla adından söz ettiren Ordulu genç işadamlarından Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, Ordu pidesini araplara da sevdirdi. Suudi Arabistan Aktaşlar Pidemiss dondurulmuş ürünler ülke distribütörlüğü ve Pideor Master Francahise anlaşmasına imza attı.

Araplar Ordu pidesini çok sevdi
 Türkiye genelinde oluşturduğu markalarla Ordu pidesini ülke çapına yaydıktan sonra bu kez sınırları zorlamak için çabalayan Ordulu genç işadamlarından Tamer Aktaş, Ordu pidesini bu kez Arap konuklarına tattırdı.
Ordu Pidesi'nin lezzetine tam not veren yabancı konuklarla Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, Suudi Arabistan Aktaşlar Pidemiss dondurulmuş ürünler ülke distribütörlüğü ve Pideor Master Francahise anlaşması imzaladı. 

"MEDİNE'YE PİDEOR RESTAURANT"

Bu büyük başarısının sevincini kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşan Tamer Aktaş, "İlk olarak Medine'de açılacak Pideor Restaurantımızı heyecanla bekliyoruz. Ayrıca market ürünlerimizde yakında SuudiArastan zincir marketlerinde en kısa sürede yerini alacak. Hayırlı uğurlu olsun" mesajını paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER