CHP ile ittifak söylemlerine nokta konuldu CHP ile ittifak söylemlerine nokta konuldu

Afyonkarahisar'ı ziyaret ederek Zafer Meydanı'nda vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 'Gerçek Belediyecilik' programlarını anlattı. 

Türkiye Yüzyılı yürüyüşlerine şehirlerdeki belediye hizmetlerini de dahil ettiklerini dile getiren Erdoğan, "Bunun için sizlerin karşısına adına 'Gerçek Belediyecilik' dediğimiz bir programla çıkıyoruz. Bu program, öncelikle afetlere dayanıklı, dirençli, sağlam yerleşim yerleri inşa etme üzerine kuruludur. Türkiye yüzyılı şehirlerimizi yeni nesil, dijital teknolojilere uygun altyapılarla yöneteceğiz. Çocuklar, yaşlılar, engelliler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere vatandaşlarımızın tamamına dokunan hizmetler elbette, bizim vazgeçilmez adımlarımız olacaktır. Bunun için tüm unsurlarıyla aile müessesesini güçlendireceğiz. Evlatlarımızı çağın her türlü sapkın akımlarından koruyacak, milli ve manevi değerlerimize teçhis edilmiş nesiller yetiştirecek bir anlayışla programlarımızı hayata geçireceğiz. Şehirlerimizi çevreye ve tabiata duyarlı, estetikle biçimlenmiş, tarihi kültürel ve doğal zenginlikleri korunmuş, huzurlu, güvenli yerleşim yerleri olarak geliştireceğiz. Katılımcı, kaliteli, memnuniyet esaslı yönetimlerle şehirlerimizi geleceğe hazırlayacağız. Türkiye yüzyılı bayrağını siyasi, ekonomik, askeri her alanda yükseltirken, şehirlerimizin de buna ayak uydurmasını sağlayacağız. Önümüzdeki 31 Mart Seçimleri'nde milletimizin tercihini 'Gerçek Belediyecilik'ten yana yaparak Türkiye yüzyılı vizyonumuza destek vereceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

"DÜN BAŞ TACI ETTİLER" 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

"İşte sizler de görüyorsunuz. Muhalefetin ne bizim gibi güçlü bir tecrübesi, ne örnek gösterilebilecekleri bir eserleri, ne de ortaya koyabilecekleri geniş vizyonları var. Parti için iktidar kavgaları dışında, hiç bir şeyle ilgilenmiyorlar. Dün baştacı ettiklerini bugün yerin dibine sokmaktan çekinmiyorlar."   

"MİLLETİN TOKATINI YEMEKTEN KURTULAMAYACAKLAR"

"14-28 Mayıs seçimlerinde milletin sandıkta verdiği mesajı okumayanlar 31 Mart'ta bu sefer milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar. Kelime oyunlarıyla gerçekleri gizleyebileceklerini zannedenler, milletin ferasetini hafife almanın ne demek olduğunu 31 Mart'ta sandıklar açılınca bir kez daha göreceklerdir. Bizde kelime hokkabazlıklarının arkasına saklanmaya çalışılan hakikatleri insanımıza anlatmaktan geri durmayacağız." 

"ONLAR KENDİ TİYATROLARINI ÇEVİRİP DURSUNLAR"

"Afyon'dan 81 vilayetimizdeki vatandaşlarımızın tamamına sesleniyorum. Her konuda atıp tutan adayları, kendi haline bırakın. Varsın onlar kendi tiyatrolarını çevirip dursunlar. Afyon'da başka, Ankara'da başka konuşanlardan hayır gelmez. Kimin geçmişte ne olduğu değil, asıl bugün nerede durduğu önemlidir. Sırf bize kaybettirmek amacıyla ortaya dökülen enaniyet abidelerine itibar etmeyin. Yolunu kaybedenlerin, yolunu değiştirenlerin, yolunu şaşıranların tercihleri kendilerini ilgilendirir."

Editör: Haber Merkezi