AK Parti'nin Ordu belediye başkan adayları kesinleşti. Perşembe'de uzun bir süredir 54 mahallesiyle birlikte sahada vatandaşların sorunlarını dinleyen AK Parti Perşembe Belediye Başkan Adayı Cihat Albayrak, bu kez Belediye Başkan Adayı olarak vatandaşın huzuruna çıkacak.

Cemal Enginyurt'tan 'telefonlarımız dinleniyor mu' sorusu Cemal Enginyurt'tan 'telefonlarımız dinleniyor mu' sorusu

Belediye Başkan Adaylığı kendisine tebliğ edilen Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Sevgili hemşerilerim, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile AK Parti Perşembe Belediye Başkanı Adayı olarak sizlerin huzurundayım" dedi.

020224 2B Cihat Albayrak

Bugünlere gelmesinde katkısı ve emeği olan herkese teşekkür eden Albayrak, "Yola çıkarken sevdam diye adlandırdığım Perşembe'mizi bugünden itibaren tarihiyle, turizmiyle, ekonomik olarak yukarılara çıkarmak için enerjimizi ortaya koyacağımızı herkesin bilmesini isterim. Yason Burnu, Çaka Plajı, Hoynat Adası, sahili, doğal güzellikleri ülkemizin önemli turizm noktaları. Buraların daha fazla misafirlerini ağırlaması için aşk ile çalışacağız. Birbirinden güzel, birbirinden özel 54 mahallemize layıkıyla hizmet götürmek için mesai mefhumu gözetmeden koşacağız" ifadelerini kullandı.

"GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ"

Başkan Adayı Albayrak açıklamalarını şu şekilde tamamladı:

020224 2C Cihat Albayrak

"Gün birlik olma, beraberce hareket etme günüdür. Bugüne kadar bu şehre hizmet etmiş, taş üstüne bir taş koymuş tüm herkese bu vesile ile ayrıca teşekkür ederim. Bizler de onların ortaya koyduğu emeği büyütmek için çalışacağız. Perşembe sevdasına yürek gerek o yürekte biz de var Allah’ın izniyle. Gençlerimizle, yaşlılarımızla, kadınlarımızla kısacası bu şehre sevdalı herkesle birlikte hareket edeceğiz. Sayın Bakanımız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde Perşembe’mizde hep birlikte tarih yazacağız, hep birlikte kazanacağız."

Editör: Haber Merkezi