Cumhuriyet Halk Partisi'nde Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı konusu henüz netlik kazanmadı, ama TBMM'nin tatil olmasını da fırsat bilen CHP Ordu Milletvekilleri Seyit Torun ve Mustafa Adıgüzel, Altınordu'da tam kadro seçim turlarını başlattı.

110124_2d_ulas_tepe

CHP'nin Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe'yle birlikte CHP Ordu İl Başkanı Bülent Akpınar ve partili yöneticiler, Altınordu sokaklarında esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. 

110124_2c_ulas_tepe

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Ordu Milletvekilimiz Mustafa Adıgüzel, Ordu İl Başkanımız Bülent Akpınar, Altınordu İlçe Başkanımız Bulut Gürsoy ve Altınordu Belediye Başkan Adayımız Ulaş Tepe ile Altınordu'da esnafımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ettik. İktidarın gündeminin aksine sokağın gündemi geçim ve geleceksizlik. 31 Mart seçimlerinde halkın dertleriyle dertlenen adaylarımız yurttaşlarımız ile kucaklaşacak, Ordu'da herşey çok güzel olacak" ifadelerini kullandı.

110124_2e_ulas_tepe

Başkan Güler'den Başkan Tepe'ye ziyaret Başkan Güler'den Başkan Tepe'ye ziyaret

Pazaryeri ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Altınrordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, "Köylü kadınlarımız, pazar esnafımız bu soğukta çamur deryasının içerisine terk edilmiş durumdalar. Hangi pazara gitsek herkes aynı dertten muzdarip. Vatandaşımızı bu çaresizliğe iten anlayışa birlikte son vereceğiz. Dertlere derman olmaya geliyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi