Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Dr.Mustafa Adıgüzel, Ordu-Giresun Havalimanı'ndan uçakla Ankara'ya gitti. Havada bindiği uçakta bir bardak çay içti, içtiği çaya da pişman oldu.

"BARDAĞI 120 TL YUDUMU 5-6 TL'YE GELİYOR"

Sosyal medya hesabı Twitter.com üzerinden paylaşımda bulunan CHP'li Adıgüzel, "Bir THY iştiraki olan, yeni adıyla Ajet'in Ordu-Ankara uçağında bir çay içme gafletinde bulundum. Bardağı 120 TL, yudum hacmine göre de yudumu 5-6 TL'ye geliyor. Esenboğa-Ankara şehir merkezi arasındaki Havaş servis ücretinden daha fazla" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den Dervişoğlu'na 'ihanet' suçlaması Bahçeli'den Dervişoğlu'na 'ihanet' suçlaması

"HAVADA SOYGUN VAR"
"MECLİS'TE GEREĞİNİ YAPACAĞIM"

Uçakta içilen suyun da 40 TL olduğunu belirten Adıgüzel, "Yorumlara 'sen milletvekilisin, gereğini yapsana' diyecek olanlara da peşinen söyleyiARm, mecliste gereğini yapacağım. Uyarım önce yolculara, Havaş servisi kullanacakların uçakta çay ve su gibi bir talepte bulunmadan önce servis ücretini ayırmalarında fayda var. Çünlü havada soygun var. Esas uyarım ise THY, Ajet ve Ulaştırma Bakanlığına. El insaf. A8 Ali'nin makam aracının kirasını böyle bir denkleştiriyorsunuz" diyerek tepkisini gösterdi.

Editör: Haber Merkezi