Perşembe'nin yeni Belediye Başkanı Cihat Albayrak Perşembe'nin yeni Belediye Başkanı Cihat Albayrak

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesi Alınca, Hürriyet ve Alisayvan mahalle sakinlerinin 10 yıldır beklediği köprü hasretine son verdi. 3 mahalleye ulaşımı 10 kilometre kısaltan köprü, yapılacak diğer çalışmalardan sonra kısa sürede hizmet vermeye başlayacak.

2016 yılında mahalle sakinlerinin talepleri olmasına rağmen yapılmayan köprü Başkan Dr.Mehmet Hilmi Güler'in devreye girmesiyle tamamlamadı. Belediye-vatandaş işbirliğiyle tamamlanan köprü çalışması ile mahalleye ulaşım 10 km daha kısaldı. 60 metre uzunluğundaki köprünün tüm işlemleri tamamlandığında kısa sürede ulaşıma açılaçak. 

230224 3C

MAHALLE MUHTARLARINDAN TEŞEKKÜR

Yıllardır bekledikleri çalışmanın Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler ile birlikte tamamladıklarını belirten mahalle muhtarları, Başkan Güler'e teşekkür etti, "Yıllardır beklediğimiz bir çalışma bugün tamamlanıyor. Çok mutluyuz. Bu köprü sayesinde Alınca, Hürriyet ve Alisayvan mahallerine ulaşım yaklaşık 10 km daha kısalacak. Bizlerin sesini duyduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Allah O'ndan razı olsun. Mahalle sakinleri olarak çok mutluyuz" dedi.

Editör: Haber Merkezi