Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, geride bıraktığı 5 yıllık dönem içerisinde Kökenli Mahallesi'ne yaptığı hizmetlerin toplu açılışını gerçekleştirdi.

Mahalle meydanında yapılan açılış adeta mitinge dönüşürken, vatandaşlar yapılan hizmet karşısında Başkan Tören'i yalnız bırakmadı. Kökenli'yi beton yol, sıcak asfalt, kültür evi, semt sahası ve cami çevre düzenlemesi başta olmak üzere birçok hizmet ile buluşturan Başkan Tören "Açılış ve mahalle buluşmamızı coşkulu bir mitinge çeviren, destekleriyle gücümüze güç katan Kökenli ailemin her bir ferdine sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ordu'da son 1 ayda 39 kişi boğulmaktan kurtarıldı Ordu'da son 1 ayda 39 kişi boğulmaktan kurtarıldı

110324 3 C

"92 MAHALLEMİZİ İLMEK İLMEK DOKUDUK"

Altınordu'yu 5 yıl boyunca Türkiye yüzyılına hazırlamak için hep birlikte omuz omuza mücadele verdiklerini ifade eden Başkan Tören "92 mahallemizi 'Bütün şehir eşit hizmet' anlayışıyla ilmek ilmek dokuduk. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak akıllı adımlar atmak için hep yanlarında olduk. Gittiğimiz her yerde sevgiyle, inançla, muhabbetle, rıza ve razılıkla karşılanıyoruz. Kökenli mahallemizde yaklaşık çeyrek asırlık hayal olan bir yol talebini de gerçekleştirerek Kocagölümüzü Altınordu'muz ile birbirine bağladık. Sadece Kökenli Mahallemiz değil, aynı zamanda bu yoldan hizmet alan 15 mahallemiz de sıcak asfalt konforuyla buluşmuş oldu. Öte yandan tarımsal üretim, eğitim ve spor alanında da mahallemize önemli hizmetler ve tesisler kazandırdık. Bugün de hem komşularımızla bir araya geldik hem de hizmet ve tesislerimizin açılışını gerçekleştirdik" şeklinde konuştu.

"YARINLARIN ALTINORDU'SUNU BİRLİKTE İNŞA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Her koşulda hemşerilerinin yanında olduğunun altını çizen başkan Tören "Biz, bu toprakların kaderi kaderimiz dedik. Allah'a hamdolsun, bu 5 yıllık süreç içerisinde yaşadığımız bütün olumsuzluklara rağmen vatandaşımızın bağrından çıktığımız insanımızı hiç ama hiç yalnız bırakmadık. Bu şehir bize bir emanet. Altınordu'muzu imar etmek, ibadet aşkıyla geleceğe taşımak, bu emanetin hakkını vermektir. Biz de bu emanetin hakkını verebilmek, sokaklarında oynadığım, okul bahçelerinde arkadaşlık kurduğum güzel şehrimizin geçmişine sahip çıkmak, bugününü yaşanır kılmak, hizmetkârı olmaktan onur duyduğum insanımızın yüzlerini güldürebilmek, iyilikleri, güzellikleri, doğrulukları çoğaltmak için 5 yıl boyunca var gücümüzle çalıştık. Yüreğimizle bütün enerjimizle ve coşkumuzla yarınların Altınordu'sunu birlikte inşa etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

110324 3 D

Yaptığı hizmetler için Başkan Aşkın Tören'e teşekkür eden Kökenli Muhtarı Onur Çakmak, mahalle olarak Başkan Tören'e desteklerinin tam olduğunu belirtti. Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilerek Hizmetler ve tesislerin toplu açılışı gerçekleştirildi. 

2602245

Editör: Haber Merkezi