Emekli kök aylığı en az 7.500 TL olmalı Emekli kök aylığı en az 7.500 TL olmalı

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Şirinevler ve Bucak mahallelerinde yaşayan vatandaşların evlerine konuk oldu. 

"GÜNDÜZ SAHADA AKŞAM KOMŞUDAYIZ"

Vatandaşların daveti üzerine önceki gün hane ziyaretlerine başlayan Başkan Tören, gittiği her hanede kalabalık gruplar halinde karşılanıyor. Şirinevler Mahallesi'nde Gülay ve Şerafettin Yılmaz çiftinin davetiyle konuk olan Tören, "Gündüz sahada akşam komşudayız. Her sokakta evimiz, her çaldığımız kapıda güleryüz ve samimiyetle bizi bağrına basan gönlü güzel insanlarımız var bizim. Önce Yılmaz Ailesi'ne misafir olduk.

280224 1 C

Elleri öpülesi büyüklerimizin nasihatleri, hayır duaları, kardeşlerimizin, ablalarımızın samimiyetleri, göz aydınlığımız çocuklarımızın sevgisiyle günün tüm yorgunluğunu attık. Hane sahipleri kıymetli Gülay Hanım ve Şerafettin Bey'e sohbetimizi bereketlendiren değerli komşularımıza ve bizlere eşlik eden dostlarımıza ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin" ifadelerini kullandı.

Başkan Tören'i konuk etmekten büyük memnuniyet duyduklarını getiren Yılmaz Ailesi'nin bireyleri, benzer ziyaretlerin geleneksel hale gelmesini temenni ettiler.

280224 1 E

Dün akşam da Bucak Mahallesi'nde yaşayan Özmen Ailesi'nin davetiyle konuk olan Başkan Tören'i hem Özmen Ailesi, hem de komşuları karşıladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Tören, "Bucak Mahallesi'nde Özmen Ailesi'nin misafir olduk. Güler yüzleri, muhabbet dolu gönülleri ile ağırladılar bizi. O kadar sıcak ve samimi bir ortam ki; zamanın farkına bile varamamışız, sohbet uzadı gitti. Birbirimize doyamadık, başka bir akşam için sözleşip ayrıldık. Bizlere eşlik eden Bucak Mahallesi muhtarımız Abdullah Şahin'e, değerli komşularımıza ve bu güzel akşamın ev sahipleri Nurcan Hanım ile Olgun Bey'e nazik misafirperverlikleri için yürekten teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.  

280224 1 D

Editör: Haber Merkezi