Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Kongre Merkezi'nde açıkladığı 'Seçim Beyannamesi'nin Ordu'da Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler tarafından 5 yıldır uygulanan projelerle aynı çıktı. Ordu, Başkan Güler'in çalışmaları sayesinde ikinci dönemine 5 yıl önde başlamış olacak.

310124_3e_hilmi_guler

BAŞKAN GÜLER "FARK ETTİK Kİ" DEDİ

AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanın ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da tanıtımı yapılan 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi Seçim Beyannamesi Ordu'yu 5 yıl öne geçirdi. Konuya ilişkin açıklama Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler'den geldi. Sosyal medya hesabı Twitter.com'dan açıklamalarda bulunan Başkanı Güler, "Fark ettik ki Ordu'da 5 yıldır uyguladığımız belediyecilik politikaları ve ilkelerimiz beyannamemizin esasını oluşturmaktadır."

310124_3d_hilmi_guler

İşte Başkan Güler'in o açıklamaları:

İYİ Parti bir sandalye daha kaybetti! İYİ Parti bir sandalye daha kaybetti!

"Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'mizin 81 il adayları ve il genel meclis başkanlarımızın iştirakleriyle 'Türkiye Yüzyılı' vizyonumuzun yerel kudreti olacak 31 Mart Seçimlerinin beyanname toplantısı için birlik olduk. Üretken belediyecilik, adil yaklaşım, dinamik ekip çalışması, yenilikçi hizmetler ve vatansever refleksler 'Gerçek Belediyecilik' mottomuzun ana kaidelerini oluşturmaktadır. Cumhurbaşkanımızın davetlisi olduğumuz toplantımızda fark ettik ki; Ordu'da 5 yıldır uyguladığımız belediyecilik politikaları ve ilkelerimiz beyannamemizin esasını oluşturmaktadır. Ordu yerel yönetimlerde bizim hizmet gayretimiz, hemşehrilerimizin teveccühü ile öncü olmaya devam edecek inşallah. Gerçek Belediyecilik için hazırız, kararlıyız."

Editör: Haber Merkezi