Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, bugününü Kabadüz ilçesinde Kabadüzlülerle birlikte geçirecek.

Ordu'da 15 Temmuz mesajlarında kim neler söyledi? Ordu'da 15 Temmuz mesajlarında kim neler söyledi?

Başkan Güler bu sabah saat 09:30'da Esenyurt Köprüsü'nde karşılanacak. Ardından Esenyurtlularla bir araya gelecek. Esnaf ziyaretlerinin ardından muhtarlarla sabah kahvaltısında bir araya geldikten sonra saat 11:00'de Kabadüz Mahallesi'ndeki doğalgaz açılışı gerçekleştirilecek.

Açılışın ardından Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Kabadüz İlçe Başkanlığı'nı da ziyaret edecek olan Güler, Cuma namazını da burada kılacak. Ardından bir sonraki adres ise Yokuşdibi Mahallesi olacam. Burada vatandaş ve esnafları ziyaret edecek olan Başkan Güler saat 14:30'da da Turnalık'a hareket edecek. Buradaki esnaf ziyaretlerinin ardından sonraki durak Çambaşı Kayak Tesisleri olacak. Akşam saatlerinde ise 16:00'da Çambaşı Kayak Merkezi ve otelin doğalgaz açılış töreni gerçekleştirilecek. 

260124_2c_güler

KABADÜZ BELEDİYE BAŞKANI YENER'DEN ÇAĞRI

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, "Düşünen, Üreten, Yarışan Ordu'muzun mimarı 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ilçemizi ve  hemşehrilerimizi ziyaret edeceklerdir. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir" çağrısında bulundu.  

Editör: Haber Merkezi