Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı (OBB) ve Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, aynı zamanda Ordu Korganlı olan radyo yayıncısı ve sosyal medya içerik üreticisi Adem Metan'ın konuğu oldu.

230424 1 D

Ordu'da bu zamana kadar yaptıkları hizmetleri ve yöne dönem hedeflerine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Başkan Güler, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için yürüttüğü seçim kampanyası hakkında da açıklamalarda bulundu. 

Tokat 4.7 ve 4.1'lik iki ayrı depremle sallandı Tokat 4.7 ve 4.1'lik iki ayrı depremle sallandı

"RAKİPLE İLGİLİ BİR ŞEY SÖYLEMEK BENİM TARZIM DEĞİL" 

Özellikle seçim propagandalarını sürdüren rakip partilerin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının yaptığı, zaman zaman da bu sınırları aşan eleştirilere yanıt vermeğini belirten Başkan Güler, "Seçimler demokrasinin şölenleri. Burada çok efendice, çok seviyeli bir kampanya yürütmeye gayret ediyoruz. Benim tarzımda rakiple ilgili herhangi bir şey söylemek yoktur. Biz daha çok yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları ifade ederiz. Kimseye cevap dahi vermiyorum. Tarz olarak da öyle" ifadelerini kullandı. 

230424 1 E

Siyasi yaşamında bundan önceki dönemlerde de bu tarzından asla taviz vermeğinin altını çizen ve çok güzel bir kampanya süreci yürüttüklerini belirten Başkan Güler, "Seçmen de ona göre hareket ediyor. Burada önemli olan bir şey olmak değil, bir şey yapmak" dedi.

İşte Başkan Güler'in o açıklamaları:   

"Önceki seçimlerimde de, hem bakanlık yaparken, hem önceki belediye başkanlığı seçimlerinde hep kendi yapacaklarımızı ifade ettik. Seçmen de ona göre hareket ediyor. Zaten benim herhangi başka bir hedefim de yok. Birşey olmak değil burada önemli olan, bir şey yapmak. Bu bakımdan hedefimiz iş yapmak üzerine yönelmiş durumda. Projelerimiz var ve bizim açımızdan çok güzel bir kampanya oluyor. Hem de halkımızın arasında gezerken onların sorunlarını da çözen bir ekiple birlikte dolaşıyoruz. Zaman da boşa harcanmamış oluyor. İleşikim üzerine interaktif bir çalışma oluyor. Çok neşeli, çok etkili ve örnek bir çalışma Ordu'da yapılıyor şu anda." 

Editör: Haber Merkezi