Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, 2024 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı'nı bugün gerçekleştirdi. Meclis Toplantısı'nın açış konuşmasını yapan Başkan Tören, 2024 yılı için de önemli mesajlar verdi. 

030124_6c_aşkın_tören

Aldıkları kararların hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Tören, "Sevinçlerimizi paylaşarak çoğalttığımız, üzüntülerimizi paylaşarak azalttığımız, kader birliğimizi güçlendirildiğimiz bir yılı daha geride bıraktık. Bir kez daha 2024 yılının, şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik, huzur, bereket ve sevinç getirmesini temenni ediyor, yeni yılın hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

57 AYIN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTI

TBB seçimlerini Ekrem İmamoğlu kazandı TBB seçimlerini Ekrem İmamoğlu kazandı

Altınordu Belediye Başkanı olarak seçilmesinin üzerinden 57 ayın geçtiğini hatırlatan Başkan Tören, "Olanla yetinmedik, engellere takılmadık, mazeret üretmedik ve zoru başarmanın peşine düştük. Altınordu'muzda, geleceği oluşturan her yeni yılın, bir önceki yıldan daha farklı yaşanması amacıyla gece-gündüz hep birlikte çalıştık. Geride kalan 57 aylık hizmet süremizde kronikleşen onlarca sorunu çözdük. Altyapıdan üstyapıya ve ulaşıma, çevreden spora, kültür sanattan turizme, tarımdan istihdama ve sosyal desteklere kadar geniş bir yelpazede, beklenen ve özlenen hizmetleri hayata geçirdik. Yaptık, yine biz yapacağız. Başardık, yine biz başaracağız. Cumhuriyet'imizin yeni yüzyılıyla birlikte, nice eserlerin şeref madalyasını gururla taşıyacağız. Bu şehrin güzel insanlarına hizmet ediyor; tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle eşsiz bir güzelliğe sahip olan Altınordu'muzu hep birlikte geleceğe taşıyoruz. Altınordu'muza ve bu şehrin güzel insanlarına hizmet yolunda durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Editör: Haber Merkezi