Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişim ve çalışmaları ile yatırım programına aldırdığı ilçelerde doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Gölköy ilçesinde geçtiğimiz aylarda başlayan doğalgaz çalışmaları kapsamında, doğalgaz dağıtım tesisinin ilk betonu dökülmeye başladı.

Bayram boyunca Karadeniz'de sağanak yağış bekleniyor Bayram boyunca Karadeniz'de sağanak yağış bekleniyor

İLK KAZMA VURULDU İLK BETON DÖKÜLDÜ

Yıllardır hayal bile edilemeyen doğalgaz çalışmaları sahil bandını aşarak yüksek rakımlı ilçelere geçti. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Gölköy ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmasında önemli mesafe alan ekipler, doğalgaz dağıtım tesisinin ilk betonunu dökmeye başladı.

180124_3b_golkoy_dogalgaz

İLÇE SAKİNLERİ BAŞKAN GÜLER'E TEŞEKKÜR ETTİ

İlçe sakinleri çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Bizim için hayal olan bir çalışma ilçemizde başladı. Yıllardır söyleniyordu. Ancak bir çalışma yoktu. Büyükşehir Belediye Başkanımız seçim öncesi böyle bir vaat vermişti. Sözünü yerine getirdi. İlçemiz adına çok önemli bir çalışma. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştular. Başkan Güler'in girişimleriyle, Altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe, Gülyalı Kumru, Korgan, Kabadüz ve Gölköy'de doğalgaz çalışmaları sürüyor.

Editör: Haber Merkezi