310324 2CAltınordu'nun en iddialı isimlerinden AK Parti'nin Altınordu Belediye Başkanı ve yeniden Başkan adayı Aşkın Tören, yaklaşık üç ay sürdürdüğü seçim çalışmalarına bugün sandık başına giderek son noktayı koydu.

310324 2D

Başkan Tören, oyunu Altınordu ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi'ndeki Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu'nda 1060 Nolu sandıkla kullandı. Sandık başına giderken seçmenlerde büyük ilgi gören Aşkın Tören, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Oyumuzu Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu’nda kullandık. Mahalli İdareler Seçimlerinin şehrimiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

310324 2E

OBB Başkanı Güler: "Maskeli Balo bitmiştir" OBB Başkanı Güler: "Maskeli Balo bitmiştir"

"YENİDEN BİSMİLLAH DEMEYE SAATLER KALDI"

Başkah Tören, "Yüzler gülüyor. Bu iş tamam. Allah’ın izni, aziz hemşehrilerimizin teveccühleriyle Altınordu Aşkına yeniden Bismillah dememize saatler kaldı. Şehrimiz genelinde bulunan sandıkları ziyaret ediyoruz. Sandık görevlilerimize, güvenlik güçlerimize kolaylıklar diliyor, oy kullanmak üzere sandık bölgesinde bulunan kıymetli hemşehrilerimiz ile selamlaşıp kucaklaşıyoruz. Demokrasi şöleninde yerini alıp tercihlerini oylarıyla sandıklara yansıtan tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyor, henüz oyunu kullanmamış olan kıymetli vatandaşlarımızı saat. 16.00’a kadar sandıklara giderek oylarını kullanmaya davet ediyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi