Altınordu Belediyesi'nin çiçeği burnunda Belediye Başkanı Ulaş Tepe, bugün Ordu İl Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle mazbatasını Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanı Dr.Mesut Bilen'in elinden aldı. 

050424 2G

Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanı Dr.Mesut Bilen törenda yaptığı konuşmada, "Yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde ilimiz Altınordu ilçesinde kullanılan geçerli oyların yüzde 49.68'ine denk gelen toplam 61 bin 582 oyu alarak Altınordu ilçemiz Belediye Başkanı seçilen Sayın Ulaş Tepe'yi ve kıymetli belediye meclis üyelerini tebrik ediyorum, hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

050424 2H

"YEPYENİ BİR BAŞLANGIÇ" DEDİ

Başkan Tepe de, "Altınordu'nun bütün seçmenlerine huzurlarınızda şükranlarımı ve teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu saatten sonra artık Altınordu yepyeni bir başlangıça geliyoruz demiştik. Biz hazırız. Bizlere bu fırsatı veren bütün hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatamızı alarak Altınordu'da değişim için göreve resmen başlıyoruz. Dur durak bilmeden Altınordu'muz için çok ama çok çalışacağız. Bizleri yalnız bırakmayan milletvekillerimize, il-ilçe başkan ve yöneticilerimize, parti emekçilerimize ve Altınordulu hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte başardık. Bu gurur hepimizin" ifadelerini kullandı.

050424 2F

MHP'li milletvekilinden CHP'li Başkan'a ziyaret MHP'li milletvekilinden CHP'li Başkan'a ziyaret

Ardından Gülyalı Belediye Başkanlığı görevini devreden Başkan Tepe, CHP Altınordu İlçe Başkanlığı'na geçti. Burada toplanan partililerle birlikte 'Büyük Altınordu Yürüyüşü'ne katılan Başkan Tepe'ye CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu Milletvekili Dr.Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu İl ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili de eşlik etti. 

020424 1D

ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVRALDI

Yeni Mahalle'de bulunan Altınordu Belediyesi gelen Başkan Tepe'yi önceki dönem Belediye Başkanı AK Partili Aşkın Tören karşıladı. 
Başkanlık makamında gerçekleştirilen devir-teslim töreni sırasında konuşan Tören, "Halkımız bir tercih yaptı ve çok kıymetli başkanımızı şehrül emin olarak tayin etti. Sizlerin huzurunda kendilerine gönülden tebrik ediyorum. Allah mahçup etmesin. Memleketimize milletimize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

050424 2E

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe de yaptığı açıklamada, "Sizin şahsınızda, Altınordu'muzda, Ordu'muzda görev yapmış bütün belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Son olarak da sizlere teşekkür ediyorum. Beş yıl boyunca şehrimize güzel hizmetler yaptınız, Allah razı olsun. Bu bir bayrak değişimi. Bugün hemşerilerimiz takdir etti, uygun gördüler bizleri seçtiler. İnşallah biz de burada vargücümüzle çalışacağız. Bize oy veren, gönül veren, destek olan bütün hemşerilerimize çok çok teşekkür ediyorum. Sizi mahçup etmemek için bu evladınız, bu kardeşiniz, bu Ulaş sizin için çok çalışacak" şeklinde konuştu.

Törenin ardından CHP'li Ulaş Tepe, Altınordu Belediye Başkanı olarak resmen görevine başlamış oldu.

050424 2D

Editör: Haber Merkezi